بررسی و مطالعه پروتکل های امنیتی اینترنت SSL و TLS

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 بررسی و مطالعه پروتکل های امنیتی اینترنت SSL و TLS دارای 93 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی و مطالعه پروتکل های امنیتی اینترنت SSL و TLS  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

 

بخشی از فهرست مطالب پروژه بررسی و مطالعه پروتکل های امنیتی اینترنت SSL و TLS

فصل اول

پروتکل اینترنت

تاریخچه

پروتکل ها

تست IPTV و تحلیل امنیتی آن

نقش یک پروتکل اینترنتی

ایجاد یک پروتکل جدید

آدرس دهی

فصل دوم

پروتکل TCP/IP

مشخص نمودن برنامه

ارسال اطلاعات با استفاده از TCP

مفاهیم اولیه

مشکلات امنیتی

حل مشکلات امنیتی

لایه SSL Record

لایه SSL Handshake

پروتکل های امنیتی SSL

مکانیزم های تشکیل دهنده SSL

اجزای پروتکل SSL

الگوریتم های رمزنگاری پشتیبانی شده  در SSL

نمایش قفل امنیت SSL

SSL چیست؟

آشنایی با پروتکل SSL و عملکرد آن

حملات تاثیر گذار بر SSL

منابع و مراجع

 

مقدمه

 “IPTV” ( " تلویزیون پروتکل اینترنت ") سیستمی را توصیف می کند که در آن با استفاده از پروتکل اینترنت برروی یک زیر ساخت شبکه خدمات تلویزیون دیجیتال ارائه می شود که این خدمات می تواند توسط یک اتصال پهنای باند وسیع در اختیار کاربر قرار گیرد. برخی کاربران خدمات IPTV را به همراه خدمت ویدئویی و یا اینترنتی مانند دسترسی به وب و VoIP دریافت می کنند. در دنیای تجارت ترکیب VoIP , IPTV و دسترسی به اینترنت را ( ارتباط راه دور ) Triple play ( اجرای سه گانه ) می نامند.
اگر به این خدمات خدمات صوتی تلفن همراه اضافه شود به Quadruple play ( اجرای چهار گانه ) تبدیل می شود. معمولا IPTV توسط یک عملگر با پهنای باند وسیع دریک زیر ساخت شبکه بسته ارائه می شود. این شبکه بسته همواره رقیب ارائه محتویات تلویزیون برروی اینترنت بوده است. این نوع از ارائه خدمات را تلویزیون روی اینترنت یا تلویزیون اینترنتی می نامند. در دنیای تجارت گاهی از IPTV برای ارائه تصاویر تلویزیونی روی شبکه LAN شرکت ها و شبکه های بازرگانی استفاده می شود. شاید تعریف ساده تر از IPTV تصاویر تلویزیونی باشد که به جای آنکه به فرمت عادی و توسط کابل پخش شوند توسط تکنولوژی شبکه های کامپیوتری دریافت می شوند.
تاریخچه
در سال 1994 بخش خبری شرکت پخش آمریکایی ABC با نام World news Now به عنوان اولین برنامه تلویزیون برروی اینترنت پخش شدکه برای پخش آن از نرم افزار ویدئو کنفرانس CU–SeeMe استفاده شد.
در ژانویه 1998 شرکت رادیو اینترنتی Broadcast. com /AudioNet اولین برنامه های تلویزیونی خود را توسط شبکه اینترنت از روی تلویزیون WFAA–TV پخش کرد و سپس در 10 ژانویه 1998 پخش این برنامه ها را از تلویزیون KCTU- LP دنبال کرد.
در گذشته این فناوری به علت پهنای باند اندک شبکه های اینترنتی رشد چشمگیری نداشته است. طی سالهای آتی با توسط چشمگیر پهنای باند و استفاده عموم مردم از شبکه اینترنت ( بیش از 100 میلیون خانوار ) پیش بینی می شود صنعت IPTV دوران درخشانی را تجربه کند. بسیاری از رسانه های تلویزیونی در تلاشند سیگنال های خود را از طریق اینترنت منتقل کنند و به راحتی در اختیار کاربر قرار دهند در آینده کانال های IPTV به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند و برای دریافت آنها تنها به یک اتصال اینترنت و وسیله ای که توسط اینترنت فعال می شود مانند iPod , HDTV ( که به کامپیوتر شخصی وصل می شوند ) نیاز است و حتی یک گوشی موبایل 3G هم می تواند تصاویر تلویزیونی را از اینترنت دریافت کرده و پخش کند. همچنین رجوع کنید به : تلویزیون اینترنتی , تلویزیون تلفن همراه.
در دسامبر سال 2005 , mariposaHD اولین سرویس دهنده خدمات IPTV بود که تصاویر را در فرمت HDTV به خانه های کاربران برد. پرتال های وب متفاوتی دسترسی به کانال های IPTV که به صورت رایگان عرضه می شود را فراهم می آورند. عده ای وجود سریال های تلویزیونی که از طریق تبلیغات هزینه های خود را جبران می کنند مانند "سریال تلویزیونی گم شده" و "زنان خانه دار ناامید" را نشانه رواج هر چه بیشتر IPTV می دانند.

 

بخشی از منابع و مراجع پروژه بررسی و مطالعه پروتکل های امنیتی اینترنت SSL و TLS

[1]Bo Sheng, Qun Li, and Weizhen Mao. Data Storage Placement in sensor networks ,ACM Mobihoc 2006, Florence, Italy, May 22-25, 2006,

[2]B. Bonfils,.P. Bonnet , Adaptive and Decentralized Operator Placement for In-Network Query Processing ,2003, springer verlag .

[3]S. Bhattacharya, H. Kim, S. Prabh, and T. Abdelzaher. Energy-conserving data  placement and asynchronous multicast in wireless sensor networks. In Proceedings of the 1st international conference on Mobile systems, applications and services, pages 173–185, New York, NY, USA, 2003. ACM Press.

[4]H. S. Kim, T. F. Abdelzaher, and W. H. Kwon. Minimum-energy asynchronous  dissemination to mobile sinks in wireless sensor networks. In Proceedings of the 1st international conference on Embedded networked sensor systems, pages 193–204, New York, NY, USA, 2003. ACM Press.

[5] A. Trigoni, Y. Yao, A. Demers, J. Gehrke and R. Rajaraman. Multi-Query Optimization for Sensor Networks. in the International Conference on Distributed Processing on Sensor Systems (DCOSS), 2005.

[6]Madden S., Franklin M.J., Hellerstein J.M., Hong W., The Design of an Acquisitional Query Processor For Sensor Networks, Proc. Int. Conf. on Management of Data (SIGMOD), San Diego (USA), 2003.

[7] P. Bonnet, J. Gehrke, P. Seshadri,  Towards Sensor Database Systems, Lecture Notes in Computer Science, 2001, Springer Verlag

لینک کمکی